Dikkat! Önemli bilgilendirmedir. Lütfen sipariş vermeden önce okuyunuz!

26.04.2021 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde alınan kararlar doğrultusunda; halihazırda uygulanmakta olan kısmi kapanma tedbirlerine yeni önlemler eklenerek tam kapanma dönemine geçilecektir.

29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19.00’dan itibaren 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05.00’e kadar sürecek olan tam kapanma kararları ülke genelini kapsamaktadır. Bu neden ile yönetim ofisimiz ve mağazamız bu dönemde kapalı olacak ve şirketimizin e-ticaret ve satış destek personelleri ise bu dönemde uzaktan hizmet verecektir. Konu hakkında soru ve görüşlerinizi web sayfamızın sağ alt kısmında bulunan whatsapp ve facebook iletişim düğmelerine tıklayarak veya web sayfamızın iletişim bölümündeki formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Şirketimizin kargo teslimatından sorumlu lojistik personelleri, haftanın belirli günleri siparişleri kargoya teslim edebilecektir.

Bu neden ile 29 Nisan 2021 Perşembe günü dahil olmak üzere tam kapanma dönemi içerisinde verilen siparişlerin kargoya teslimatında ve adresinize teslimatında gecikmeler olacaktır.

Siparişinizi tamamlarken bu durumu göz önünde bulundurmanızı rica eder anlayışınız için teşekkür ederiz.

Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
World Axess Maximum Bonus Paraf Visa Master Card

Sayfada görülen ürünler, resimleri ve aksesuarları itıbariyle satın aldığınız ürünlerden farklılık gösterebilirler.
Üretici firma önceden herhangi bir bilgi vermeden tasarımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle www.ankastrelife.com sorumluluk kabul etmez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.