Franke Ankastre Ürünler
16.12.2013

FRANKE ANKASTRE

Franke 

1911'de İsviçre'de kurulan köklü bir firmadır. Daha sonra üretimini Almanya ve diğer ülkelere yayarak büyümüştür. Şu anda 5 kıtada, 40 ülkede, 70 firmada, 11.000 çalışanı olan bir üreticidir.

Franke, yenilikçi ve kaliteli ürünler üretirken, aynı zamanda çevreye son derece duyarlı, çevre dostu ve de geleceğe kalacak teknolojik ürünler tasarlamaya özen göstermektedir. Franke ankastre ürünleri yalnızca bugün kullanılmak üzere değil de, aynı zamanda da geleceğe yapılacak olan bir yatırım olarak tercih edilmektedir.

Franke ankastre

Ürünler içerisinde mutfağın bütünlüğünü ve tasarımını bozmayacak birbiriyle uyumlu ürünlerin olması, hem mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracak, hem size zaman kazandıracaktır.

Her ürün tipinde gösterdiği kalite ve özgünlüğün sürdürebilirliğinden ödün vermeyen ve yeniliklere açık yapısıyla, sektöre ilham vermektedir. Franke kullanan müşteriler, birer marka elçisi olarak edindikleri deneyimleri çevresi ile paylaşarak markayı daha da güçlü kılmıştır. Markanın hedefi, tüm bu misyonu ışığında sektörün en güvenilir ve en başarılı markalarından biri olan değerini geliştirmek ve korumaktır.

Bir marka olarak Franke sadece satışta değil, satış sonrasında da ürünlerinin arkasında. Tüm evyelerine malzeme ve üretimden kaynaklanan hatalara karşı ömür boyu garanti verirken armatürler için de evinizin ana su girişinde filitre bulunması halinde 5 yıl garanti veriyor. Ankastre cihazlarında ise 2 yıl garanti yanında isteyen kullanıcılar +2 yıl daha ek garanti alabiliyor.

Franke Türkiye?de garanti avantajları yanında ürünleri alan müşteri memnuniyeti de yakından takip edilmektedir. Müşteri hizmetleri bir yandan servis fişleri üzerinden her müşterisini tek tek arayıp, hizmet devamlılığı sağlanırken öte yandan müşterilerin tüm dilek ve şikayetlerini dinleyen birimi en kısa sürede müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla, haftanın 6 günü sizlere hizmet veriyor.

Evlerinde uzun ömürlü, teknolojik ve modern ürünler isteyen ev hanımları, yeni evli çiftler, mimarlar, dekoratörler ve tasarımcılar sağlam ve kalitenin bir temsilcisi olarak gördükleri Franke ankastre ürünlerini, evyelerini, armatürlerini tercih etmektedirler. Enerji verimlilikleri arttırılmış yeni nesil Franke ankastre ürünler çevreye ve cebinize dost alternatifler sunmaktadır.

Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
World Axess Maximum Bonus Paraf Visa Master Card

Sayfada görülen ürünler, resimleri ve aksesuarları itıbariyle satın aldığınız ürünlerden farklılık gösterebilirler.
Üretici firma önceden herhangi bir bilgi vermeden tasarımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle www.ankastrelife.com sorumluluk kabul etmez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.