Ankastre Ürün Seçimlerinde Püf Noktalar

Ankastre Ürün Seçimlerinde Püf Noktalar


Dekorasyon sektörü gün geçtikçe yeni tasarımların eklendiği geniş bir yelpazeye hitap ediyor. Bu sektörde yer bulan önemli yapılardan biri de şüphesi ki mutfak tasarımlarıdır. Mutfaklar bizim en çok vakit geçirdiğimiz, uykulu halde yaptığımız kahvaltıdan tutun da en keyifli sohbetlerin geçtiği akşam yemeklerimize kadar günümüzün bir çoğunu mutfaklarda geçiriyoruz. Bu yüzden bu yapıların dekorasyonu çok önemlidir. Mutfak dizaynında yeni bir dönem olan ankastre mutfak seçeneklerinde önemli bölümlerden birisi de Ankastre ocak,Ankastre fırın ve davlumbazın olduğu bölümdür. Yemek pişirme işlemlerinin yapıldığı bu bölümde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar ve farklı seçenekler bulunmaktadır.

Ürünlerinizi seçmek için satış noktalarını iyi değerlendirmek, satış temsilcilerinin ürün bilgisinin yeterli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.Bu size bütçenize en uygun ve en marifetli ürünleri seçmenizi sağlıyacaktır.

Davlumbaz seçerken tüketicilerin en çok dikkat ettiği konulardan bir tanesi estetiktir. Dış panellerinin cam kanatlı olup olmaması veya tamamının paslanmaz çelik olup olmaması dikkat edilmesi gereken özelliklerdir. Bakılması gereken en önemli özellik ise çekiş gücüdür. Mutfağımızın büyüklüğüne göre çekiş gücünü seçmeliyiz. Çok büyük mutfaklar için mutlaka 800 m³ ve üstü çekiş gücü olan davlumbaz seçmeliyiz. Mutfağımız yaklaşık olarak 12 m² büyüklüğündeyse 500 m³?lük bir davlumbaz bizim için uygundur.

Bazı davlumbazlar normal mum tipi, bazıları ise halojen aydınlatmalı olur. Halojen aydınlatmalı modeller daha çok tercih edilmektedir. Bunlar üzerine koyulan ocağı da çok şık bir şekilde gösterebilen davlumbazlardır. Davlumbaz seçilirken ses seviyesinin 50 db ve altı olması gerekir.

Ankastre ocak seçerken ilk önce mutfağımıza uygun bir ocak modeli seçmeliyiz. 60, 70 ve 90?lık olarak farklı modellerde cihazlar mevcuttur. Ankastre Ocakta seçenek oldukça bol olup güvenlikte ön plana çıkarılmıştır. Çelik , Sert Cam ve Camseramik alternatifleri arasından mutfağınıza en yakışanı seçebilirsiniz.

Ankastre Fırın işinizin en önemli kısmıdır. Çünkü detay fazla olup kolay temizliğinden iyi pişirmesine , rostonuzun iç sıcaklığının istediğiniz ayarda olmasında ,3 farklı yemeği aynı anda pişiribilmesine kadar tüm hünerlerinizi gösterebileceğiniz ürünler mevcuttur.

Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
World Axess Maximum Bonus Paraf Visa Master Card

Sayfada görülen ürünler, resimleri ve aksesuarları itıbariyle satın aldığınız ürünlerden farklılık gösterebilirler.
Üretici firma önceden herhangi bir bilgi vermeden tasarımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle www.ankastrelife.com sorumluluk kabul etmez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.