Ankastre Buzdolapları
16.12.2013

ANKASTRE BUZDOLABI


Buzdolaplarında teknolojinin gelişmesi ve artan tüketici ihtiyaçları ile birlikte bir çok teknolojik ve estetik yenilikler karşımıza çıkıyor. Bu yeniliklerin birçoğu tüketiciye büyük kolaylıklar ve faydalar sağlıyor. İki kapılı buzdolaplarından, dondurucusu altta olan buzdolaplarına, doğa dostu olan buzdolaplarından, gardırop tipi buzdolaplarına kadar tüm modellerde, yiyeceklerin uzun süre bozulmadan beklemesini sağlayabilmeleri, tatil modu gibi özellikleri, no-frost / low-frost gibi soğutma çeşitleri ile yeni buzdolapları, bizlere sınırsız alternatifler sunmaktadır. Ankastre buzdolapları tüm bu saydığımız özelliklere sahip olmasının yanı sıra normal bir buzdolabından geri kalır hiç bir özelliği bulunmamaktadır. Çift kapılı geniş buzdolapları, 3 kapılı, 4 kapılı modelleri bile bulunmaktadır. Birçok buzdolabı gelişmiş teknolojiye sahiptir. Ankastre buzdolapları, hem A kalite üretim, hem birçok buzdolabında var olan özelliği bir arada içinde taşıyor olması hem de dolap içinde fazla yer kaplamaması açısından diğer buzdolaplarından daha üst seviyede yer alır.

Özellikle mutfaklarında estetik ve şık bir tasarım isteyenlerin tercih ettiği ankastre buzdolapları, isteğe göre çelik görünümlü kalabildiği gibi istenildiği takdirde dolap kapaklarınızla bir örnek kaplanabilmektedir. Bu sayede mutfağınızın tasarımını bozmadan minimum yer kaplayacak şekilde yerini almaktadırlar. Ayrıca ankastre derin dondurucu, tezgah altı buzdolabı, tezgah altı derin dondurucu gibi modeller de üretilmektedir.

Ankastre buzdolabı aynı zamanda enerjiden de büyük oranda tasarruf sağlayarak hem maddi olarak bütçenize katkıda bulunmuş olur aynı zamanda da doğa dostu bu özelliği sayesinde de elektrikten önemli derecede tasarruf sağlar. Led aydınlatma, no-frost / low-frost, multiflow, elektronik ısı ayarı gibi özellikler elektrikten maksimum derecede tasarruf etmeyi sağlar. Mutfakların havasını değiştiren ankastre ürünler arasında yer alan ankastre buzdolapları kolay temizlenebilir, sağlam ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Yiyeceklerinizi uzun süre taze tutmanın en şık yolu ankastre buzdolaplarından geçer. Düşük gürültü seviyeleri ve tüm dolaplarda olan özel çekmeceler ve bölmeleri sayesinde ankastre buzdolapları, solo buzdolaplarına göre bir üst seviyede yer almaktadır. Sektörde önde gelen ankastre buzdolabı markaları Siemens, Teka, Franke ve Liebherr sayılabilir. Fiyatları ise sağladıkları yararlar göz önüne alınınca normal buzdolaplarına göre çok az daha fazladır.

Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
World Axess Maximum Bonus Paraf Visa Master Card

Sayfada görülen ürünler, resimleri ve aksesuarları itıbariyle satın aldığınız ürünlerden farklılık gösterebilirler.
Üretici firma önceden herhangi bir bilgi vermeden tasarımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle www.ankastrelife.com sorumluluk kabul etmez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.